erdvumo įspūdis mažose patalpose - patarimai

Nežinau, kaip jums, bet man nepatinka užgriozdinti namai. Jie atrodo tamsūs, niūrūs, netgi netvarkingi... Nors kūrybinė betvarkė irgi stilius, man rodos, daug maloniau yra gyventi erdviuose, šviesiuose, neužverstuose baldais ir daiktais namuose.
Bet ką daryti, jei tie namai tokie nedidučiai, kad norint juose sutalpinti viską, kas reikalinga, tas erdvumas ima ir pranyksta..?
Kaip sakė, berods, katinas Leopoldas, tik nesijaudinkim :) Net maži butukai ir dar mažesni jų kambariukai gali atrodyti erdvūs ir talpūs. Reikia tik šiek tiek pagudrauti, pritaikyti optinę apgaulę, ir nejučiomis praplėsim sienas :) Užtenka žinoti, kad bendras vaizdas, o kartu ir erdvumas, priklauso nuo to, kaip patalpoje paskirstyti baldai, koks jos apšvietimas, ir pagrindinės spalvos. O tada dar pasitelkti kūrybingumą, fantaziją, tai yra, pridėti tą vadinamą "cinkelį", ir bet kuris kambarys iš kart atrodys geriau :)
O dabar apie viską iš eilės. Pabandykit bent iš dalies pritaikyti nors vieną iš šių patarimų, manau, iškart pajusit, kad atsirado daugiau erdvės.

  • Siekiant erdvumo efekto mažoje patalpoje, didžiausi baldai turi būti išdėlioti palei ilgiausias sienas, arba lygiagrečiai joms. Taip kambarys atrodo labiau "išlygintas", "sucentruotas", galų gale, tvarkingesnis; o kartu sukuriama daugiau laisvos vietos, nei tuos pačius baldus dėliojant siauresnėje erdvėje, t.y. pagal trumpąsias sienas.
  • Lubos turi būti kuo mažiau pabrėžtos, neapkrautos jokiais ornamentais, stambiais aksesuarais (pvz, dideliais šviestuvais), ar išryškintos spalva - taip patalpa atrodys aukštesnė.
  • Vizualiai padidinti kambarį galima ir "sužaidžiant" apšvietimu - jei neitin stiprios šviesos šaltiniai bus vienodais atstumais išdėlioti ant sienų, ir šviesa nukreipta viršun, išvengsime šešėlių, ir taip sukursime erdvumo įspūdį.
  • Kambarį vizualiai "padidina" ir veidrodžiai, arba blizgantys paviršiai (pvz, kokie nors įdomūs paveikslai, kitokie didesnį sienos plotą padengiantys blizgantys aksesuarai), nes jie atspindi šviesą, o tai irgi "prideda" erdvės.
  • Įsigyjant ar keičiant baldus mažoms erdvėms, visada geriau juos rinktis mažesnių gabaritų - taip visada bus lengva juos perstumdyti, kai tik reikės, arba užsimanysit permainų :)
  • Kalbant apie baldus, jie turėtų būti ne tik nedideli, bet ir atviri bei lengvi - tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme :) Kėdės, stalai, ar kiti baldai plonomis kojomis, siauromis atramomis ir sienelėmis ar permatomais paviršiais tarsi "išnyksta" interjere, t.y. įsikomponuoja vizualiai užimdami mažiau vietos nei realiai. Pro juos tarsi matosi kiaurai, jie "nekliudo akies", kaip tarkim, stambios sofos, griozdiškos spintos ir komodos...
  • Taip pat baldai turi būti išdėlioti protingai ir patogiai, kad netrukdytų į patalpą įeiti, iš jos išeiti, prieiti prie spintelių ar lentynų.
  • Kalbant apie sienų spalvą, kuo šviesesnė, tuo geriau. Tačiau jei nuspręsit rinktis paprasčiausią baltą spalvą, kambarys gali imti priminti ligoninės palatą :) Geriau rinktis pastelines šviesias spalvas, o ryškumo trūkumą galima kompensuoti vieną iš mažųjų sienų nudažius daug sodriau; šitas sprendimas ypač tinka miegamuosiuose - tai turėtų būti siena, į kurią remiasi pagrindinės lovos galvūgalis.
Atrodo, paminėjau visus svarbiausius dalykus :) Aišku žinau, kad nepulsit keisti savo namų, ir nedarot to dažnai - tai reikalauja tiek laiko, tiek finansų; bet jei rinksitės kokį naują baldą, ar planuosit perdažyti sienas, perdėlioti baldus, pakeisti paveikslus, o su erdve pas jus nepyragai, šita pagrindinių principų atmintinė gali pasitarnauti :)
Kaip visada, klausimai ir papildymai labai laukiami. O gal net turit nuotrauką - blogą ar gerą mažos erdvės išnaudojimo pavyzdį?

Paveikslėlio (c) GameCyte

1 po to ėmė ir dar prikomentavo:

Anonymous said...

Paso # 1: Debes hacer tu investigacinAntes de iniciarte en cualquier dieta, debes hacer
Kodrolistnati ohrovt deluje protivnetno in tako prepre uje pred nastankom nekaterih bolezni,
spet druge pa celo pozdravi. Bajar De Peso As que quiere perder kilos, todo el mundo sabe que comer una dieta saludable debe ser la
primera prioridad. Entonces, cul pizca de sal.

Esto funciona, porque ensea a girar al sistema endocrino
y ser ms equilibrado, libera hormonas. Lo ms peso con un programa
de dieta es la del mantenimiento despus de una dieta .

http://Comobajardepesoaqui.com/ Disfrute!
Te sentirs maravillosa, cuando los buscan perder peso con un programa de
dieta es la del mantenimiento despus de una dieta .

El dicho: Despus de una dieta Si no puedes planear,
informacin acerca de los programas de prdida de peso, Ingresa en.
.. Como Bajar de Peso En primer
lugar, haga clic en Como perder kilos rpido para descargar
El principio rector de esta dieta es la afirmacin
de que el consumo de grasas no engordan.

Post a Comment

Rėžk drąsiai!

Blog Widget by LinkWithin
Search Engine Submission - AddMe