nesėkmės virtuvėje: Lilijos svarainių sultinys ir kondensuoto pieno bomba

Kol aš dirbau, istorijos konkursui gulėjo pašto dėžutėje. Todėl skubu skelbti ir džiaugtis didėjančiu dalyvių skaičiumi. Jūsų dėmesiui - net dvi Lilijos istorijos :)Svarainių sultinys

"Šaldytuve visada turiu užsišaldžius sultinį ir dar velniai žino ko. Atsidarau šaldiklį, ištraukiu litrinį stiklainį nuo majonezo, atsidarau. Užšaldytas skystis gelsvas, kaip ir dera vištienos sultiniui. Atitirpinau per naktį (kažkodėl net nešovė į galvą paragauti kas ten :( ) Ryte užkaičiau, sumečiau bulvikes, pupeles... Jau džiaugiuosi kaip bus skanu, dar prieskonių įdėjau, druskytės, tada nutariau paragauti. Kažko jis man toks rūgštus pasirodė. Pasirodo, svarainių sirupą panaudojau vietoj sultinio :( Toki gerą daiktą sugadinau :( Bulvių gi saldžiai rūgščių nevalgysi, teko viską į klozetą išverst verkiančia širdimi :( "


Kondensuoto pieno bomba

"Kai buvau kokių 12 metų, mano sesei tuo metu buvo kokie 7. Tai buvo momentas, kai buvom pasinešę ant virto kondensuoto pieno. Įdėdavom konservų dežutę į vandenį ir virdavom kokias tris valandas, vis įpildami vandens. Bet vieną dieną virėm tryse kartu su mama. Ir tą dieną rodė kažkokį žiauriai įdomų filmą per televizorių. Tai aišku, ten kur trys šeimininkės, vaikas lieka nesužiūrėtas, vandens papildomai neįpylėm. Užmiršom mes tą "kondensovkę"... O iš malonumo ekstazės žiūrint filmą mus prikėlė sprogimas virtuvėje. Ir nė viena nenuskubėjo greitu žingsniu pasižiūrėti kas gi atsitiko (matyt bijojom būti sužalotos). Po kurio laiko vėl gi visos trys urmu nutarėm pažiūrėti kaip gi ta virtuvė atrodo. Kaip kokie multfilmo herojai atsargiai pradarėm durys ir įkišom paeiliui galvas į tarpą: mama, aš, sesuo. Tirštas pienas buvo visur: ant lubų, ant baldų, grindų, stalų. Galutiniai jo likučiai buvo panaikinti tik už poros metų, kai buvo naujai remontuojama virtuvė. O didžiausią apmaudą dėl pieno jautė mano sesuo. Nes ji buvo dydžiausia smaližė :) "


Liko tik truputį daugiau nei mėnesis - vis dar laukiu jūsų istorijų :)

0 po to ėmė ir dar prikomentavo:

Post a Comment

Rėžk drąsiai!

Blog Widget by LinkWithin
Search Engine Submission - AddMe