pigus, bet išradingas menas ir kalėdos liepą

Dėl tos nelemtos krizės populiarėja viskas, kas susiję su taupymu. Aš irgi galvoju surašyti būdus, kuriais prie šeimos išlaidų mažinimo prisidedu aš asmeniškai (taip, biudžetas darkymams irgi ribojamas :) ir kuriuos nutarėme naudoti abu. O šiandien tik pasidalinsiu dviem dalykais, kurie susiję su tema "Ekonomija", ir abu juos man padovanojo Internetas :)
Pirma, tai pigūs, bet visai įdomūs būdai atnaujinti interjerą "mianiškais" dalykėliais. Amerikiečiai žada, kad kiekvienas šitų do-it-yourself artwork kainuos iki 5$ ir yra itin greitai sukurpiamas.
1. Segtukas+lentutė, prie kurių segamas bet koks paveiksliukas ar foto. Taigi, ekspozicija gali būti lengvai keičiama :)

2. Pagrindas nudažytas prieš tai apsukus juostele. Viskas, modernus paveikslas pagamintas :)
3. Kepėjai ir kepėjos turėtų lengvai atspėti, kas panaudota šito šiuolaikiško meno kūrinio gamyboje.
Teisingai, keksiukų popierėliai! :)
4. Spalva = fonas, o kokį objektą panaudoti, fantazijos reikalas. Skalbinių segtukai, net ir tie atrodo neblogai.
Šitas idėjas ir foto pateikia DIYideas.com. Puslapio newsletter visai verta prenumeruoti, bet nesitikėkit įdomybių gausos - dažniausiai gausit projektėlius apie visokius įmanomus būdus, kaip baldus ir kitokius daiktus apteplioti dažais. Net ir šitų aptepliojimų būna visai nieko, bet aš asmeniškai, ypač žinodama save, apie tokius projektus net negalvoju. O ir kažkaip manau, kad jei grįžčiau iš parduotuvės su dažais ir teptukais, būčiau neįleista į namus :) Dėl gręsiančio pavojaus tiek visiems įmanomiems paviršiams, tiek sau pačiai... :)
Antras dalykas, kurio nuorodą, berods, pamačiau Swissmiss, yra šitie taupūs, bet labai estetiški ir originalūs atvirukai. Jaučiu, jei parsineščiau vielos, tai sureaguotų geriau nei į dažus, ar ne? :)
Juk negali būti, kad tokius paprastučius dalykėlius būtų sunku išlankstyti, ką? Juk visgi jie handmade...
Ir pabaigai, kad jau užsiminiau apie atvirukus. Jei nežinojot (kaip ir aš), tai liepos vidurys yra pats laikas imti ruošti kalėdines dovanėles ir atvirukus. Bent jau taip mano ir savo pagalbą siūlo vienas mano prenumeruojamas žurnalas. (Aiškiau matysis paklikinus ant paveiksliuko) Na, aš suprantu, kad krizė, ir jiems su tokiu pavadinimu pajamos tik per Kalėdas ir nusimato, bet šitaip paankstinti žiemos šventes reikia ne tik visiškai beviltiškos padėties, bet ir nemažai drąsos :)
O tuo tarpu - geros vasaros!

2 po to ėmė ir dar prikomentavo:

Hapi said...

hello... hapi blogging... have a nice day! just visiting here....

Namų Darkytoja said...

Thanks!

Post a Comment

Rėžk drąsiai!

Blog Widget by LinkWithin
Search Engine Submission - AddMe