nesėkmės virtuvėje: silvijos bomba namų sąlygomis

Sveikatai pavojingiausią nesėkmę atsiuntė Silvija - perskaičius taip ir norisi pridėti - tik nebandykite to pakartoti namuose :) Taigi perduodu žodį Silvijai:

"Šį "bombos" receptą, tiesą pasakius, gan primityvų, porinu visiems iš eilės. Kad žinotų kaip būna, kaip gali būti ir kaip buvo man.
Sudėtis: kiaušiniai (tiek, kiek širdis geidžia).
Eiga: vieną dieną išsivirti vidutinio kietumo kiaušinių ir, jų nusprendus nebevalgyti (nes širdis užsigeidė silkės), pasišildyti juos kitą dieną.
Tad, tą sekančią dieną, paimti šaltus virtus kiaušinius, nenulupti lukšto ir įdėti 2-3 minutėms į mikrobangų krosnelę pašildyti...

...na, įdėjau aš 2 kiaušinius į krosnelę, nustačiau laiką ir nuėjau į kambarį žiūrėti kažkokios TV laidos. Po minutės išgirdau griausmingą sprogimą. Garsas visai rimtas! Suprasdama, kad tai tikrai ne žiūrimos laidos spec. garso efektai (būčiau dar labiau nustebusi), atsliūkinau į virtuvę, tikėdamasi pamatytį nukritusią pakabinamą indaują. O čia, pasirodo, krosnelėje sprogo tik vienas menkas kiaušinis! Apgailėtinas kiaušinėlis, kuris sugebėjo prikaustyti visą mano dėmesį!

Na, nieko tokio, išvalysiu tą krosnelę ir tiek tos bėdos ;) Galų gale - kitas kiaušinis tai sveikas ir pašildytas! Ne viskas dar prarasta.

Pasiėmiau kiaušinį, nusilupau lukštą, atsikandau...ir po kelių sekundžių suvokiau kas atsitiko: tas kiaušinis, kuris liko sveikas, sprogo mano burnoje (prisiminkite ką pagalvojau, išgirdusi pirmojo kiaušinio sprogimą)!!! Dar nieko panašaus niekada nebuvau patyrusi. Jausmas toks, kas mano burnoje sprogo naujametiniai fejerverkai, tik "saliutų" nebuvo. Gerai, kad akys dar neišsprogo :))) O buvo tikrai skauda...

Valandėlę kitą negalėjau dorai susičiaupti, apie valgį pamiršau iki ryto, nes visa burna buvo išplikyta.
Nuotraukų tikrai nepasiūlysiu - nepykite.
Nuoširdus patarimas - NIEKADA TO NEBANDYKITE PAKARTOTI PATYS.
Bombų virėja - Silvija

4 po to ėmė ir dar prikomentavo:

Žalia Varna said...

O siaube, va čia jau tikrai žiauriai... Lenkiu galvą, Silvija nusipelnė prizo :)

Silvija said...

Tikrai buvo žiauriai, išsižiojusi ir apstulbusi stovėjau dar kokią minutę, kol susivokiau. Ir būtinai perpasakokite kitiems, kad niekam daugiau taip neatsitiktų !!! (nežinau, kaip būtų, jei vaikas koks sugalvotų grįžęs iš mokyklos paswišildyti sau tokį užkandį, kol tėvai darbuose).

Lina P. said...

Paskaičiau ir pašiurpau... Džiaugiuosi neturėdama namie mikrobangų krosnelės :) :) :)

Anonymous said...

kaisp cia dabar kiusinio gabalas gali sprigti burnoje ir dar nuluptas, nelogiska.

tiesiog perkaitintas centras atkandus istrysko i burna ir nuplike.

mikrobange reikia sugebeti naudotis, jei ten kaitini kiausini tai jis pasisl per keleta sekundziu, jei pliksi munutei tada jau turesi grandyti viska nuo sienu.

Post a Comment

Rėžk drąsiai!

Blog Widget by LinkWithin
Search Engine Submission - AddMe